Predložite dobar Film :)

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Wolfshade »

Beyond je napisao/la:http://www.imdb.com/title/tt1305797/
samo ću reči LOOOOOL
Gledao sam ovo ljeto, film bi bio odličan da nema onih pjesmi i plesova koji stvarno znaju zapilati. Efekti su za pasti na guzicu.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 573
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 501 put
 pohvaljen: 394 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Ninti »

In Time 2011.
Pogledala ga u kinu nekidan i ugodno me iznenadio.. super tematika, nažalost nije daleko od istine
[media]link[/media]
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Malbasha »

Wolfshade je napisao/la:
Beyond je napisao/la:http://www.imdb.com/title/tt1305797/
samo ću reči LOOOOOL
Gledao sam ovo ljeto, film bi bio odličan da nema onih pjesmi i plesova koji stvarno znaju zapilati. Efekti su za pasti na guzicu.
nene da nema tih plesova to nebi bilo to, ovako sam stvarno ostao zaprepašten. zoom zoom roboda =)) =))
isto je pre dobra šema ona Borg kocka na pocetku, svatiš zasto su to stavili tek nakraju filma.
Ukratko, najbolji, najkomicniji, najstrasniji i najgluplji film koji sam pogledao :)) matrix je k**** za ovo.
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Malbasha »

http://www.imdb.com/title/tt1187043/
opet bollywood, strašno :smokee:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Red »

ovo sam cak i gledala. I gledljivo je, ali naravno... opet hrpa plesanja, grljenja sa najboljim prijateljima, plakanja, drame itd...ma presmijesno =))
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Red »

slika
The Help, mislim da ce cak ovaj film biti nominiran za oskara, tako se suskalo... i mogu reci da je film super!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la WIZARD »

Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Red »

Bas sam se neki dan nabrijala i krenula skidat sve stare dobre filmove koje sam gledala ali davno... ovo je jedan od tih koji spadaju u tu kategoriju, odo skidat. Hvala sto me sjetio :7464:

vec imam brdo filmova po difoltu na kompu, a sada sam malo naopunila kolekciju sa (starim) dobrim naslovima koje sam zaboravila skroz, neka stoje :D

Miyazaki movie collection
American Beauty 1999
Big Fish (2003)
Black.Swan.2010.
City of Ember
Coraline.2009
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind[2004]
Fight Club 1999
Good.Will.Hunting.1997
Leon The Professional 1994
One Flew Over the Cuckoo's Nest 1975
Requiem for a Dream (2000)
Sin City [2005]
Twelve Monkeys (1995)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Frenzy »

Ovaj Miyazaki, osjećam se ko da mi je netko provalio u komp i vidio folder sa najdražim filmovima. S tim da bih izbacio Coraline, Leon the professional i Black swan. A dodao bih Donnie Darko, The Pianist i Carrie.
Edit radi tipfelera :P
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Predložite dobar Film :)

Post Postao/la Red »

zasto izbaciti? ne svidaju ti se? :ymdevil:

heheh ..ima tih filmova koje treba imat na kompu, kao npr. Donnie Darko koji je po difoltu u kompu u nekoj prebolesnoj verziji... Imam jedno 60-tak filmova, sto odgledanih sto onih koji cekaju da budu odgledani, sam se malo zatrpala @-) a kad si ne mogu pomoci... bez filma dnevno ne mogu na spavanje :ymparty:

jucer pogledala 50/50... lagana dramica, sa elementima humora. Simpatican film. mada, da nema Setha, ne bi bio tako "optimistican" posto je tema malo dark sajd ...

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori