Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 486
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 311 puta
 pohvaljen: 262 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Firmus »

goran96 je napisao/la: 16.09.2020, 11:19 Hvala na odgovoru,
Da, iz Hrvatske sam. Pogledat ću, ali ako je princip da samo promjenim valutu pa opet plaćam internet bankarstvom, opet će se vidjet da je primatelj Asociacion Free Spore Espana haha, osim ako griješim
Bio bi ti jako zahvalan ako mi možeš poslat poštom, pa bi ti svakako poslao jedan ručno rađen paket zahvale :)
U pravo je Hypno :) Ako razmjenis valutu na onoj stranici oni uplate u tvoj bitcoin wallet, bitcoin wallet mozes otvoriti anonimno tj. samo koristi neki mail. Jedino ce banka vidjet da si ti nekom uplatio pare, a cak i ako znaju da je to za bitcoin opet ne mogu znati na sto ces ih ti potrositi.

Znači samo ti treba bitcoin novčanik, i onda daš ovima na bitcoin mjenjacnica taj broj novčanika, ti njima uplatiš npr 100 kn i oni ti u novčanik uplate bitcoine.

Ja koristim ovaj wallet, besplatan je ali ako ti nekome ideš uplatiti naplaćuje se tranakcija nekih 5-6 eura.
https://bitcoinwallet.com/

Bolje onda da nabaviš bitcoine kako god znaš, opet kažem ne znam koja je najbolja opcija za to ali sve skupa te dođe nekih 120 kuna za 2-3 printa ne znam točno.

Javi mi se na privatnu poruku kad skupiš 20 postova jer tad mozes slati poruke.
goran96
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 07.01.2018, 11:07
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la goran96 »

Hvala puno na odgovorima, tako ću i napraviti. Javim kako prođe, i ako zapne negdje :)
Super je forum, baš ima odličnih informacija vezano i za ljekovite biljke, i glazbu, i svašta...btw ispričavam se Hypno, novi sam, nisam znao
Avatar
Strikan
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 16.09.2020, 09:02
Ima zahvala: 4 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Strikan »

Naručio, internet bankarstvo. Obećali poslati do petka.
Javim kako prođe.

Forum - prva liga. :thumbsup:
"My father was a watch maker. He abandoned it when Einstein discovered time is relative. I would only agree that a symbolic clock is as nourishing to the intellect as a photograph of oxygen to a drowning man."
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1248
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 557 puta
 pohvaljen: 461 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Coinbase i bok ;)
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Strikan
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 16.09.2020, 09:02
Ima zahvala: 4 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Strikan »

Poslali 21.09. 2020. , pošiljka stigla 29.09.2020. :)

Uz traženi GT, dobio dodatni spore print - Ban Hua Thanon.

10 € uplaćeno.
"My father was a watch maker. He abandoned it when Einstein discovered time is relative. I would only agree that a symbolic clock is as nourishing to the intellect as a photograph of oxygen to a drowning man."
DadoRoski977
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 11.10.2020, 13:59
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la DadoRoski977 »

Zdravo svima
Moze li neko da mi objasni kako da narucim spore nije mi bas jasno. Hvala puno unapred
StariVuk
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 16.10.2020, 18:14

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la StariVuk »

Pozz svima.

Ovaj sajt fsre.nl vise ne postoji, kako se sad narucuju spore?
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 486
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 311 puta
 pohvaljen: 262 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Firmus »

StariVuk je napisao/la: 16.10.2020, 19:54 Pozz svima.

Ovaj sajt fsre.nl vise ne postoji, kako se sad narucuju spore?
https://freespore.com/home.html
DadoRoski977 je napisao/la: 11.10.2020, 14:01 Zdravo svima
Moze li neko da mi objasni kako da narucim spore nije mi bas jasno. Hvala puno unapred
Nabavi bitcoin, otidji na ovu stranicu poviše i tamo naručiš. Pošalješ im mail sa popisom 1-3 strainova koje zelis naruciti (npr Golden Teacher, B+, Costa RIca) i onda ti oni daju broj bitcoin walleta za uplatu. Uplatis im i oni ti posalju u pismu.
BelegBeli
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 31.05.2020, 21:15
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la BelegBeli »

[/quote]
Nabavi bitcoin, otidji na ovu stranicu poviše i tamo naručiš. Pošalješ im mail sa popisom 1-3 strainova koje zelis naruciti (npr Golden Teacher, B+, Costa RIca) i onda ti oni daju broj bitcoin walleta za uplatu. Uplatis im i oni ti posalju u pismu.
[/quote]

Bitcoin je cimanje za ljude koji zive van gradova u kojima postoji ta opcija. Npr ja bih morao ici do Beograda i dati 2000 samo za gorivo.
Ja sam to resio putem SKRILL-a, iz fotelje ispred racunara i pored korone i zastoja poste na granici, stiglo je kroz tri nedelje. 10e uplatio, za GT i DutchKing.
Evo ih kolonizuju polako teglice :)
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 486
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 311 puta
 pohvaljen: 262 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Firmus »

BelegBeli je napisao/la: 29.10.2020, 14:47 Bitcoin je cimanje za ljude koji zive van gradova u kojima postoji ta opcija. Npr ja bih morao ici do Beograda i dati 2000 samo za gorivo.
Ja sam to resio putem SKRILL-a, iz fotelje ispred racunara i pored korone i zastoja poste na granici, stiglo je kroz tri nedelje. 10e uplatio, za GT i DutchKing.
Evo ih kolonizuju polako teglice :)
Fuck me directly, kao što bi Izet rekao. Trebaš ići do Beograda da bi kupio virtualnu kriptovalutu? E pa ako to nije ironija, ne znam šta jest. Ne znam kako funkcionira taj skrill i gdje si uzimao, ali bolje da ima sta vise opcija.
Odgovori