(◕‿-) Mush Mush galerija

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la dr.manijak »

Svaka cast onome ko ih je uzgojio, trebala bi da bude jedna tema gde se stavljaju razne slike sa neta u vezi pecuraka i grow-ova.
u svakom slucaju nemam reci SVAKA CAST. :lovee:

Bas bi ih pozderao. :ymsmug: :x
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la wizard.hannah »

Pa imaš dio...u njemu si...tu su fotke...samo što neznaju svi postaviti fotke da se vide nego ih postave kao link...to nevalja u ovakvoj vrsti forum programa ali opet možeš trpat koliko želiš na drugu ruku...eto..
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la Horos »

evo slike mog kejsinga, za pocetak. nadam se da ce poceti da pinaju pa da stavim i slike gljiva da se pohvalim. do tad slobodno prokomentarisite ako sam nesto zeznuo na ovom kejsu.
slika

Uploaded with ImageShack.us
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la wizard.hannah »

zašto je van kutije?
Dal miriši?
Koliko vode daješ na koji način?
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la Horos »

wizard.hannah je napisao/la:zašto je van kutije?
Dal miriši?
Koliko vode daješ na koji način?
pa ovako. mislio sam da ce mi u kutiji izbijati i sa strane a da necu videti pa ce se ugnjile. mirise cela kuca na kokos sumu i pecurke, prskam po malo 1 dnevno fajtalicom iz daljine.
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la wizard.hannah »

Ma neče ti rasti sa strane ako češ staviti u kutiju-plastičnu u koju nikako ne može probiti svijetlo. Svijetlo potiče pinanje te ako plastika nije dovoljno debela počet če rasti sa strane. Ali to se vidi! Čak mi bolje ispadne ako je bazni pin počeo rasti u donjem dijelu kutije zbog konstantne vlage i kisika odozgo. Princip vakuuma.
Kako napraviti zbilja crnu kutiju? Folija i duck tape(izolirka). I nebu svijetlo probijalo.
Ovako ti cake hlapi..izložen je 400-500% više na bolesti. Da ne spominjem muhe i ostala leteča sranja.

Postavi fotke...da vidim cake coco fungi mush.
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la Horos »

slika

Uploaded with ImageShack.us

raz sa koko vermakulit kasingom. ovaj prethodni je propao, napao ga kontam neki
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la Aquanux »

Moj prvi grow :x

slika

slika
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la wizard.hannah »

Ja imam vražjih problema sa inficiranim sporama...DA..več su spore prepune sranja...crnog molda...pas..***
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la Aquanux »

Porasle za jedan dan. Ove u drugom caseu imaju sare po sebi ^^

slika

slika

slika

edit: Vreme za berbu, bilo jos 10tak ali se printaju trenutno :D

slika
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Odgovori