Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Odgovori
djutah
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 16.11.2011, 23:22

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la djutah »

To se trazi hvala ti puno, mozda je smijesno al meni je to olaksavujuce sto necu postat seronja, jer meni i jest u stvari cilj da se zabavim i dozivim taj trip kao nesta misteriozno. Hvala puno :D
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Red »

hehehe ma samo se opusti i uzivaj a sutradan ces vidjet kako ces se osjecat.

uvijek zavisi sto netko od tripa trazi. samo zabavu ili nesto vise. to ces i dobiti :) Znam puno ljudi koji jednostavno pojedu gljive, zabave se i kasnije puno ne pricaju o tome osim kako im je bilo zabavno.
dok neki dozive sve i svasta, kontempliraju drugi dan o svemu, preispituju sebe, ponekad promijene neka davno usadena misljenja, osvijeste svoje probleme i nadu rijesenje itd...

nemoj puno razmisljat niti se bojat, gljive ne mjenjaju karakter niti osobu, one su sredstvo koje moze biti duhovni ucitelj a moze biti i zabava za jednu noc, zavisi o tebi, naravno.

procitao si ovaj trip gajd, koji je ovdje da bi malo bolje upoznao ljude sa onim sto konzumiraju i da ih pripremi na ono sto se moze i ne mora desiti. Dobro je znati te stvari za prvi put a ostalo ce doci nakon tripa. Uzivaj i molim te javi nam kako ti je bilo u nekom trip reportu.

Trip long and prosper :YMPEACE:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Psychonaut »


To se trazi hvala ti puno, mozda je smijesno al meni je to olaksavujuce sto necu postat seronja, jer meni i jest u stvari cilj da se zabavim i dozivim taj trip kao nesta misteriozno. Hvala puno
Evo recimo ja sam postao seronja(po tvojoj definiciji) nakon konzumacije psihodelika, bezobrazno sretan i nekontrolisano radostan.

Pa se ti pazi :psy
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Svilaja »

Sve se svodi na to da ako si seronja, seronja si. Točnije, ako si seronja u duši onda češ postat seronja i izvana. Ako ti je samo do zabave uzmi nešto drugo jer je to bacanje gljiva.. Ako samo želiš da te halovi peru bez spritiualnih shema uzmi daturu ili tako nešto. Znam dosta ljudi koji su se zabavili od dature tj bili fascinirani halucinacijama, ali nitko nije pričao o tome kako su bili spiritualno osvijetljeni od tog tripa il tako nešto..

Iako ne vidim šta je tu loše, biti u miru sam sa sobom.

I naravno prije nego šta nešto uzmeš dobro se posavjetuj sa guglom ili majkom, tu je i Erowid, ali zadnja destinacija si ti.. Proispitaj sam sebe. Da smo malo svijestiji oko toga šta uzimamo, tj razmislimo prije nego što nešto uzmemo, na koncu i pojedemo, popijemo, učinimo.. Svi bi bili zdravi, sretni i zadovoljni.
IRIENESS
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Red »

Daturu NIKADA nemojte savjetovat nekom da proba umjesto gljiva, jer to definitvno nije ista prica. Pogotovo ne nekom tko prvi put hoce nesto psihoaktivno probat.

Oni koji su u zivotu eksperimentirali sa svime i svacime pa pozele probat i daturu, dobro, znam da su svjesni u sto ulaze. ali ako netko nikada do sada nije u sebe stavio nista slicno, zbilja ne preporucujem ovu biljku.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Psychonaut »

Da li neko ima iskustva sa korumiranjem gljiva sa MAO inhibitorima?

Razmisljam da probam gljive u kombinaciji sa Peganum Harmala (Syrian Rue)...
Pozivam te da budes moj ucitelj
jackal83
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 05.12.2011, 18:34
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la jackal83 »

wizard.hannah je napisao/la:Možda je malo gadno....ali pulverizirani extrakt glljiva+MDMA+50mg metadona+extrakt pola Acida+Ketamin. Ali kako uzeti....full throttle! Smack vain up...plutaš u Aurori Borealis!

morat cu te malo spustit na zemlju,, na sve te dizalice ti si stavio metadon,,,ZASTO jel samo zato da nabroojis vise droga il si totalno neupucen u to sta uzimas.....ako si vec htjeo spomenut metadon onda si trebo rec na kraju svega sam se SPUSTIO metadonom... :thumbsup:
Ja sam osoba sa dijagnozom shizofrenije poremecaja osobnosti,Ovo navodim radi toga, posto zbog moje dijagnoze nemogu odgovarat za svoje upise,na internet forumima SVE VRSTE,koji su vecinom produkt mog alter ega(koji se naziva"jackal83"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Red »

doticni gospodin je "udaljen" sa forum zbog slicnih preseravanja... ignorirat.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Svilaja »

Red je napisao/la:Daturu NIKADA nemojte savjetovat nekom da proba umjesto gljiva, jer to definitvno nije ista prica. Pogotovo ne nekom tko prvi put hoce nesto psihoaktivno probat.

Oni koji su u zivotu eksperimentirali sa svime i svacime pa pozele probat i daturu, dobro, znam da su svjesni u sto ulaze. ali ako netko nikada do sada nije u sebe stavio nista slicno, zbilja ne preporucujem ovu biljku.
Jesi pročitala drugi dio mog posta?
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Red »

jesam :thumbsup:

moja napomena je namjenjena onima koji citaju forum, ne tebi, moram takve stvari ekstra napomenut. Nista osobno :sunn:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori