Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
sampinjon66
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 20.01.2014, 16:31
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la sampinjon66 »

Pozdrav svima!
Već neko vrijeme pratim ovaj odličan forum i sada je došlo vrijeme za moj prvi post... :)

Naime, 20.1. sam naručio print s FSRE, poslao sam novčanicu 5 EUR, dvije kuverte i sve prema uputama. Međutim, već je prošlo mjesec dana i ništa. Vidio sam u postovima iznad da je izgleda došlo do nekog zastoja poslije nove godine i da ljudima sad stižu printovi koje su naručili prije 2-3 mjeseca, tako da se nadam da je u tome stvar i da ću na kraju dobiti print.

Zanima me je li netko u zadnje vrijeme naručivao printove a da ih je dobio? Imate li ideju kakva je situacija s FSRE?
I da li mi se isplati poslati mail na FSRE i pitati što se zbiva, čisto da provjerim jesu li primili moje pisamce? (pretpostavljam da im je već preko glave mailova)
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la luther7hrol »

Ma doći će ti za koji dan, strp'se ;-)
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la SEED »

Pozdrav! Evo tu je adresa za naručit iz španjolske meni je print doša za 10ak dana


http-freespore-com-t1941.html
Avatar
Kovjastik
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.07.2013, 22:48
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 4 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Kovjastik »

Ehe ljudi stiglo mi za 15 dana. Stigla mi dva printa u pismu. :mushroom: :mushroom: Mazatapec i Lizard King. Danas ću krenuti sa sterilizacijama. :ymparty:
nonickname1
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 03.09.2013, 23:56

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la nonickname1 »

Ekipa jeli nekome ovih zadnjih dana doso print, evo ja cekam 2 vec skoro 2 mjeseca, nista ama bas nista.... :/
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la roolle »

Meni su stgli printevi....cekao sam isto malo duze ali su stigli svi koje sam narucio.
Avatar
advict1
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 07.09.2011, 17:10
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la advict1 »

Meni stigao u Srbiju pre nedelju dana,cekao sam malo vise od 2 nedelje,a inace mislio sam da nece doci posto sam zaboravio da napisem drzavu posle grada haha,ali ipak je stiglo :)
To fathom Hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic :)
Parijan
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 31.03.2014, 19:02
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Parijan »

Pozdrav dobri ljudi.
Pratim vas vec danima i istrazujem ovaj forum i moram priznati da je super. Svaka vam cast. Dosao je red na mene da se registrujem :)
Danas sam poslao kovertu na FSRE i nadam se da cu dobiti spore. Ovo ce naravno biti moj prvi pokusaj uzgoja ovih predivnih malih stvorenja,pozelite mi srecu :mushroom:
Pozdrav svima i svako dobro
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la roolle »

Parijan je napisao/la:Pozdrav dobri ljudi.
Pratim vas vec danima i istrazujem ovaj forum i moram priznati da je super. Svaka vam cast. Dosao je red na mene da se registrujem :)
Danas sam poslao kovertu na FSRE i nadam se da cu dobiti spore. Ovo ce naravno biti moj prvi pokusaj uzgoja ovih predivnih malih stvorenja,pozelite mi srecu :mushroom:
Pozdrav svima i svako dobro
Srecno :mushroom:
nonickname1
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 03.09.2013, 23:56

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la nonickname1 »

Meni su dečki poslali poslije mjesec dana čekanja print, a ovi iz španjolske nisu sad trenutno više od 2 mjeseca
Odgovori