Last minute pitanja

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la HypnoToad »

Kako god, radi šta hoćeš.
Savjet svima ostalima, koristite samo sintetičke materijale za filtere, pravilno sterilizirane, jedan dobar grumen sintetičke vate u rupi je sasvim dovoljan, bez potrebe za kompliciranjem.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
advict1
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 07.09.2011, 17:10
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la advict1 »

Ljudi,koliko smeju gljive da mi stoje na polici pre nego sto ih stavim u teglu ili zatvorim negde drugde ? Suse se dugo,ali nisu skroz crispy pa ne znam da li mogu tako da zatvorim?
To fathom Hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic :)
riz14
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 16.12.2013, 20:26
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la riz14 »

Da bi bile skroz crispy tribat ces ih stavit na nešto veću temperaturu, ja ih stavin na televiziju di su one rešetke i tu taman grije nekih 30-40 stupnjeva, možeš i pokraj laptopa ili kompjutera di ti je ventilator za hlađenje. Dok nisan na taj način sušija stavija bi ih ko i ti na policu i za par dana dana bi ih stavija u kesu iako su još bile malo "gumene" i nisan ima problema nikakvih. Samo pazi da nisu pre vlažne, jer će se upljesnit :thumbsup:
Avatar
advict1
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 07.09.2011, 17:10
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la advict1 »

malo sam se sjebao sada :/ pre 3,4 dana kejk pun pinova,bio na ostalima samo po 2,3 pina.. bio sam jako srecan,i evo od svih ostalih sam ubrao plodove,2,3 po kejku,a ovaj jedan stoji ovako.
Da li je moguce da je sve abortiralo,sta moze da bude uzrok toga,posto su ove ostale manje vise normalno rasle ?
To fathom Hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic :)
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la WEEDetix »

nedostatak kisika ili slaba vlaga kejka i prostora ako je kejku prvi lili drugi flush ak je stariji ponestaje mu nutrijenata ,ako je skroz bjeli kejk da je sve pod micom mozda premalo substrata pa kejk slabo izparava vlagu
slika
Che*
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 27.02.2014, 13:27

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Che* »

Da li je ovo upotrebljivo? Stajalo mi je u frizideru cca 3mj. i sad se sve ''grupiralo'' u jednu masu..

slika

hvala,pozz
Avatar
dimitrije
rank3
Postovi: 95
Pridružen/a: 15.12.2013, 19:38
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la dimitrije »

Možda bolje ne, izgleda kao da se miucelijum razvio u špricu, pitaj boga šta se to ubuđalo :-?
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la pecurko »

Meni je uspevalo i kad se stvore te grupacije hifa, samo bih dobro promuckao pre inokulacije...
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Che*
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 27.02.2014, 13:27

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Che* »

Meni ne izgleda kao da se ubuđalo, tj. stajalo je 3 mj. Teoretski, da se ubudjalo, sve bi bilo trulo i mutna voda? Ovo nutra je bistro i vidim samo da se sve spojilo nekim nitima... Da probam? Mislim , nemam sta izgubiti... Osim ako ste sigurni da ne pokusavam? Za sad ste jedan za&1 protiv :)
Avatar
dreamliner444
rank3
Postovi: 61
Pridružen/a: 26.03.2014, 17:54
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la dreamliner444 »

spore su ti proklijale.. trebalo bi bit upotrebljivo.. tako sam procito negdje ako se ne varam ;)
U proljetnu je noć
otišao čovjek
svirajući frulu
Odgovori