LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.

Post Postao/la oseloth »

Da vidi da teren kampiranja. Imam ogroman šator pa bi razgledao hladovine i drveće.
Avatar
Lost Theory
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 05.12.2011, 20:37
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.

Post Postao/la Lost Theory »

Mjesta u kampu će biti duplo više nego prošle godine, a lokacija je prava lička - krš s malo hlada, tako da ti preporučujem da poneseš nešto za zaštitu od sunca. :)
Avatar
Lost Theory
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 05.12.2011, 20:37
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.

Post Postao/la Lost Theory »

Novo ime na line up-u: Extrawelt!

slika

Roots of Minimal i Feestgedruis vode vas na izlet u Masala zemlju. Masala znači mješavina začina, a to je upravo ono što ćete ovdje moći doživjeti: Mješavinu najbolje minimal, progressiv i house glazbe, sunca i dobre vibre. Savršeni sastojci za putovanje koje nikada nećete zaboraviti!

Kompletan line-up "Masala-land-a" možete pogledati ovdje, a nova cijena karte je 600,00 kn do 15. travnja!

Vidimo se! :D
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.

Post Postao/la wonaabi »

@beyond yogin ujević bi ti rekao:
"Stupaj sa svojim mrakom
kroz propast horizonta;
sa tajnom i oblakom
od fronta, pa do fronta.

Stupaj sa svojom tmušom
kroz ponoć cijele zemlje;
pjevaj sa svojom dušom
gdje god se spava i drijemlje"
dark moze bit pročišćavajuć, ovisi kako izbriješ...nego jesi ti možda katolik?volio bi napravit anketu kolko je kršćana na lostu.stalno slušam o nekim demonima, anđelima i svetim bitkama
Zadnja izmjena: wonaabi, dana/u 09.03.2013, 13:54, ukupno mijenjano 1 put.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.

Post Postao/la oseloth »

Još jedno pitanje. Hoće li u kamp moći auti, bar jedan kraj šatora.
Avatar
muscaria
rank5
Postovi: 182
Pridružen/a: 28.10.2012, 17:47
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.

Post Postao/la muscaria »

Prošle godine se moglo autima do šatora, bez problema. Samo treba vodit računa da te nitko ne zagradi, pa da ne možeš kasnije izaći sa kolima. Prošle godine sam napravio grešku, pa sam dva puta pješke pičio do Gračaca po namirnice.....
Vidimo se tamo. Pozz
Peace, Love, Sharing & Understanding
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.

Post Postao/la oseloth »

Bit će tri auta samo jedan nam treba unutra ostali vani radi mobilnosti. Vidimo se!
Avatar
niksonitis
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 07.03.2013, 13:16
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.

Post Postao/la niksonitis »

Beyond Ra je napisao/la:Pozdrav vama organizaciji Lost Theorya. Imam vam par savjeta za dati iz ovako svoje jedne perspektive. Psy trance je čista magija koja može izlječiti ili uništiti ljudsko biće i Zemlju samu. Gai treba pod hitno healing.
Kvalitetan morning, full on, forest, itd liječe Gaiu. Imate najbolji sound system koji sam čuo i to je jako dobro jer su vibracije čišće i preciznije, efekt je jači. Dub i reggae su srčana glazba i to je super. Ambient i psy čil je naravno isto super, consciousness.

To kako ste sad napravili program artista vjerojatno i treba biti sada tako, da bi skupili dovoljno novaca i da bi dovoljno ljudi došlo i da bi vam se sve isplatilo. Ali gledajući iz idealistične perspektive čistih vibracija energija i njihovom efektu, (moja perspektiva) minimal vam netreba, čini od ljudi mašine, potiskuje moć duha, uglavnom kontraefekt psy trance kulture.

Po mom mišljenju ono najgore što možete napraviti i što rade mnogi festivali uključujući Ozoru i vas je horror dark psy trance, ono šta nema veze s glazbom već se likovi iživljavaju po demonskim zvukovima bez ikakve harmonije uz psy trance kick liniju. To je crna magija, tom glazbom u potpunosti poništavate moć i ljepotu života, svega što zastupate. Prvo hilate preko dana dobrim psy tranceom i onda si preko noći zabijete nož u leđa, i onda se opet hilate i onda se opet koljete. Zar ne osjetite šta radite? Horror dark psy trance tunira našu stvarnost i našu dušu u demonske svjetove. Gaia je ionako već prenatrpana demonskim energijama, nemojte je još više uvaljivat u govna. Treba joj healing. Razvijajte festival putem srca, ne interesa novca i popularnosti kao večina festivala.

Na vašem festivalu sam imao divno iskustvo samo na par dimova na main stageu kad je bio dobar forest s vašeg predobrog sound systema. Vidio sam i osjetio kako se vibracije te glazbe utiskuju u okolna brda, u zemlju i atmosferu, i osjetio sam kako lijeće Gaiu, kako ju mjenjaju na bolje i svjesnije. Iako je uvijek previše razbijenih kaotičnih ljudi, svejedno vibriramo frenkvama koje dolaze do nas kroz glazbu, i mi dodatno svojim tjelima i emocijama pojačavamo djelovanje glazbe.

peace & love
Ne mogu se složit.
To što si ti osjetio i vidio nakon par dimova je tvoje osobno iskustvo koje ne mora baš imat neke veze sa onime što drugi osječaju.Ja sam vidio podjednako sretne različite ljude i na darku i na Goi. Ovisi tko šta voli.Ono što lječi zemlju je ples.
Naime slušam psy i sviram pomalo več više od 10 godina i mislim da je svaki od navedenih žanrova jednostavno ima bolja i gora izdanja. Da ne kažem da ima hrpa puno nekvalitetnije mjuze od dobrog darka(npr Penta) u ostalim područjima.
Znam i koliko truda i ljubavi mnogi od tih muzičara ulažu u svoju glazbu,tako da je po meni bilo koji trens daleko od negative. :hexer:
Ne može tebe ni jedan zvuk podemoniti ako razmišljaš pozitivno. A ako več imaš te demone u sebi onda češ biti loš i na čillu.
Naprimjer puno više cijenim dobro ukomponirane zvukove i frekvence od isfuranih sladunjavih melodija kakvih ima hrpa na Lostu ujutro i po danu. Nebrojeno puta sam se super zabavio na partijima i festivalima na različitu mjuzu od minimala,progresiva,tekna,full on-a,foresta i darka. I nisam se osiječao ko mašina ništa više na minimal partiju nego na goa partiju..
Meni osobno nema ništa više demonskog u darku nego u forestu,ja tu vidim samo čistu (ljudsku) energiju,bolje i lošije Izričaje različitih emocija,različitih ljudi u različitim trenutcima. Ti demoni nisu nigdje drugo nego u ljudima,i možeš ih izbjegavati ali kad tad ćeš se morat suočit s njima.
http://www.youtube.com/watch?v=v5DwUZHjL_w
Btw psihodelično iskustvo može biti i te kako "dark",što ne umanjuje njegovu vrijednost.
S druge strane hrpa psy trance i full on izvođača ima i ostale minimal i tehno projekte i mislim da se također nebi s tobom složili.(npr Son Kite-Miniloqe) Nije uvjek sve onako kako izgleda na prvu. (%)
:mushroom: Lost theoriju treba svega po malo,jer je upravo u toj različitosti i toleranciji ljepota(žao mi je što nema više crossovera,tamo sam čuo dosta zanimljive orginalne i neobične glazbe)
Ja između ostalog volim i kvalitetnu dark mjuzu isto k što volim i dobar horror pogledat i slušat dub doma,i sve me to veseli,a u isto vrijeme sebe smatram pozitivnom i vedrom osobom :lovee:
veliki pozdrav :grouphug:
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1567
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 425 puta
 pohvaljen: 1449 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

da, nije da se neslažem s tobom, sve je ok šta si napisao. brijem da se nisam jasno izrazio na kakve zvukove mislim pod horror dark psy, zapravo i nema baš puno takve "glazbe" na koju sam se ja odnosio a koja mi je u tom trenutku pisanja zapela za oko, a svi ovi podžanrovi dark psy trancea su isto ok iako mračni.
Konkretno mislim na ubacivanje vrištanja i drugih zvukova izražavanja patlje i terora kakvih se može čut u horror filmovima + bezvezno nabacivanje svakavih kidajučih zvukova bez ikakve harmonije, jer ima artista koji to rade a neki to smatraju kul. Psy trance je inaće visoko inteligentna i kompleksna glazba, treba imati pameti za raditi ju. Ono što je drugačije kod te glazbe u odnosu na ostalu je snaga njenih zvukova uz trance kick bas koji ima na svijest. I zato sam ja reagirao onako, jer mi je to u tom trenutku zasmetalo. No ok, to je sve samo moje mišljenje, percepija i osjećanje energije.
Avatar
Lost Theory
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 05.12.2011, 20:37
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.

Post Postao/la Lost Theory »

Švedski glazbenici Sebastian Mullaert i Marcus Henriksson – duo poznat pod imenom Minilogue i Son kite otkazali su nastup zbog turneje u Japanu. Njihov nastup na dvije pozornice zamijenit će Eat Static, Boris Brejcha, Loopus In Fabula, Makadam i Pspiralife.

KOMPLETAN IZMJENJENI LINE UP MOŽETE PRONAĆI OVDJE

Dodali smo i četvrti stage koji će predvoditi Digitron Soundsystem - Balkan Dub Defenders. Digitron je nastao od članova Radikal dub kolektiva i Bamwise-a s ciljem promocije tradicionalne dub/reggae soundsystem kulture, UK dub/steppas i heavy dub glazbe.
Odgovori