O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 2012.)

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Post Postao/la Red »

za sada samo Kaya Project mami moju pozornost....
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Rhea
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 07.12.2011, 20:01
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Post Postao/la Rhea »

i ljudi, šta kontate za Ozoru 2o12.? ide se, ne ide se, ide se, ali.. ? ja idem bez ali :p sviđa mi se i line-up btw :ymapplause:
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Post Postao/la Frenzy »

Hilight Tribe, Ajja, Atriohm sa main floora ali gdje je nestao Shpongle? Pa kaj nisu oni svake godine do sada nastupali?
Kaja Project i Gaudi sa chilla.
Nisam mjerodavan govoriti hoće li ove godine biti bolje ili lošije od prošlih jer nikada nisam bio ali ovih 5 bi stvarno volio vidjeti.
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Post Postao/la Red »

meni je lineup za sada stvarno bezveze. totalno nepoznat:P osim Kaya Project, a to sam dozivjela prosle godine, pa me i ne zanima previse.

Prosle godine me zanimalo bar 5-6 stvar da pogledam i cujem, za sada me ovaj lineup ostavlja poprilicno hladnom.

Zanima me sto ce biti na Lost theory, 99% se vidimo tamo :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Post Postao/la Frenzy »

Posluhni si Gaudi, menin su fini skroz.
[media]link[/media]
LT je nekako realnija mogućnost ako ništa sa financijske strane ali da čeka se line up. Jedno od tog dvoje ove godine pada definitivno, vidjet će se kaj točno. Ako dobijem na lotu pravac Boom :P
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
Rhea
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 07.12.2011, 20:01
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Post Postao/la Rhea »

ja smatram da je line up poprilično dobar, a i sviđa mi se promjena, baš sada slušam izvođače koji će biti i presretna sam :cheesy: tako da svakako idem i veselim se tomu :bigsmilee:
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Post Postao/la WIZARD »

nista ne kapiram..jer ovo ista ekipa pravi i sta je bilo na kraju jel se posvadjali ili ne?jel ce ovaj biti na istom mestu gde i prosle god ili nova lokacija? nesto mi je sumnjivo sto je ovako slab line up uodnosu na prosle godine... :-?
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Post Postao/la Red »

prelistaj temu malo naprijed, mislim da smo pisali o tome sto se desava.

uglavnom, stara ekipa se pokupila, nova je preuzela. isto mjesto. zasto, kako i zbog cega, nebitno, takva je situacija.
mene lajnap sa chilla skroz razocarao. mozda zato sto mi nista osim kaye nije poznato :-s mozda bude nekih nadopuna u skoroj buducnosti...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Rhea
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 07.12.2011, 20:01
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Post Postao/la Rhea »

vlasnik zemlje želi više para, zato je i došlo do toga, ali koliko čujem iz pouzdanih izvora da će Ozora ove godine biti naaaaaajbolja do sada ! :D a i 2012 je jako bitna godina za nas sve, jel tako :) kažu da će biti bolje nego prije sa puno novih stvari i dodataka! Meni je drago, jer stvarno mi je više dosta Liquid soula, Hallucinogena, shpongle-a itd... znam ih napamet, ali volim ih još uvijek :) vidit će te da neće ni kiše ni bljuzge biti ove godine, sve je to bila priprema z a2o12. godinu :ymsmug: ma ja idem!!! preporučujem i vama :x
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Post Postao/la WIZARD »

pa ja bih npr bez razmisljanja zamenio propali iskomercializovani gms sa simonom ili rajom..da se razumemo nista ja ne hejtujem ovu ozoru i vrvt cu ici ali mi nekako deluje da ih bojkotuju neke izdavacke kuce i artisti,jer ipak fali tu dosta legendi :( nadam se da ce jos prosiriti listu..
eo bar jos 4-5 od ovih da ubace i ja cu biti presrecan
Logic Bomb,Man With No Name,ETNICA!,Protoculture,APHID MOON! ,Transwave ,Talamasca,X-Dream,ELECTRIC UNIVERSE!,Space Tribe,BRAINCELL!,Penta,GOA GIL!,WIZACK TWIZACK!,Ovnimoon,Orion..
od chilla:Vibrasphere!!!Abakus!!!, Star Sounds Orchestra,Koan,Asura,Cell,Carbon BasedLifeforms Entheogenic!!! , H.U.V.A. Network ,Ott,Ocelot...ne znam zasto Atriohm ne rade i na chill stageu :-?
mogli bi i nesto od nightpsy da ubace tipa Shift,Slug,Phyx,Deliriant,Artifact itd...
sve u svemu,samo malo da prosire jos listu i bice extra :sunn:
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Odgovori