Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Skunk1234
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 25.11.2019, 18:26
Ima zahvala: 6 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Skunk1234 »

Pa to sam I sam provalio,dok odem na tu autentifikaciju u njihov office a nisam ni blizu glavnog grada izadje me jos skuplje...
Skunk1234
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 25.11.2019, 18:26
Ima zahvala: 6 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Skunk1234 »

Jel narucivao neko sa magic mushrooms shop-a.... deluje mi okej,42 evra je print sa dostavom kako sam razumeo.
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la danko fafanko »

Nisam naručivao a i nebi, to je pljačka
vlkoff12
rank2
Postovi: 26
Pridružen/a: 13.01.2020, 14:45
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la vlkoff12 »

Ma druže otvori nalog na nekom sajtu za transfer novca poput paypal, skrill ili neko sranje koje podržava transakcije iz tvoje zemlje, uplati minimalni depozit na sajtu (ukoliko traže) i obavi transakciju na broj računa koji ti daju likovi sa freespore.es ali ih prvo moraš kontaktirati mene je izašlo sve ukupno 30€ ali samo zato što sam uplatio depozit 15€ na sajt, a ostatak sam uplatio ljudima iz free spore spain. Koristio sam servis skrill.
Ako ti se ne cima sa btc. Moraš imati otvoren račun u banci.
:mushh:
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la perke »

Po njegovoj nestrpljivosti kontam da bi njemu najvise odgovaralo da sad izadje napolje i ubere pecurke :D
Skunk1234
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 25.11.2019, 18:26
Ima zahvala: 6 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Skunk1234 »

Hahahahha nije tako perke... Nisam nestrpljiv samo ni cekanje bez pomaka ne vredi ničemu... A videću sta ću za taj print,ni 42€ nije tragedija da se da... A Uzgred sam I pocimao drugara koji cesto prolazi kroz holandiju pa mozda dodje I tako... Bed mi sto mi stoji sva oprema sad,bukvalno je ostalo samo da odem u zdravu hranu i kupim žitaricu koju zelim... :D
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1248
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 553 puta
 pohvaljen: 461 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Ma kakvih crnih 42€ za print
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la mr.lirika »

Ovako, ja sam poslao FSRE i to sve uredno po uputama ovog vodiča,i to pred dobra tri mjeseca.. uglavnom do sad još ništa nije pristiglo.. :ohnoo: -- e sad sam već zabrinut za svoju guzicu i ne usuđujem se ponovno naručivati.. Izgleda da nemam drugog izbora nego ću ipak spašavati svoje printeve na papiru i krenuti u uzgoj.. Iskreno, neznam kako dalje.. Najlakše je sa Printom... ali kako doći do free printa kad ne stiže... :( sad svaki savjet mi je jako koristan od svih iskusnih da mi pomognu oko printa na papiru,. tako se i zove tema koju sam otorio,Print ma papiru.. Tamo je sve objašnjeno u detalje,,svima tnx unaprijed i veika hvala za buduču pomoć...
Avatar
Otto Grunf
rank3
Postovi: 82
Pridružen/a: 26.09.2010, 16:04
Ima zahvala: 25 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Otto Grunf »

FSRE više ne radi, valjda, pisalo se o tome.

ako već imaš print radi s njim kako je i opisano na forumu, nemaš šta puno izgubiti... samo iskustva možeš steći.

u međuvremenu, dok se igraš, možeš naručiti print s neke druge stranice.


edit: eno Spunk ti objasnio kako ćeš "razložiti" print
Zadnja izmjena: Otto Grunf, dana/u 12.02.2020, 19:09, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la mr.lirika »

imam print na papiru otto Grumf, samo neznam kako izvaditi spore sa njega jer su gljive kao poštambiljane po običnom papiru iz bilježnice školske.Imam to zapakirano u zip vrečici . Neznam kako jer spore ne mogu sastrugati sa papira,samo se vide obrisi gljiva.. opisao sve u mojem postu.. Help ekipo
Odgovori