Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Deda
rank3
Postovi: 53
Pridružen/a: 27.02.2018, 17:59
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Deda »

Ma goni ih u tri pm,moras biti informaticki strucnjak da im posaljes novac,kupi ovu valutu,kupi onu valutu...ma daj
Jednostavno su me natjerali da odustanem.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1248
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 553 puta
 pohvaljen: 461 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

On i su te natjerali? Ne, ne da ti se. Ne rade to bezveze jer žele drugima komplicirati živote, nego s razlogom.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 372
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 175 puta
 pohvaljen: 234 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la faceOff »

Sa freespore.com
Uredno dogovorili preko maila, dao im ekstra par eura, i došlo normalno. Mislim da sam im 15€ poslao za certified mail
slika
slika
slika
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
Deda
rank3
Postovi: 53
Pridružen/a: 27.02.2018, 17:59
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Deda »

AFX je napisao/la: 24.03.2021, 01:27 On i su te natjerali? Ne, ne da ti se. Ne rade to bezveze jer žele drugima komplicirati živote, nego s razlogom.
Ni blizu,mjesec dana pokusavam.
Avatar
Deda
rank3
Postovi: 53
Pridružen/a: 27.02.2018, 17:59
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Deda »

[quote=faceOff post_id=58481 time=1616562343 user_id=6260]
Sa freespore.com
Uredno dogovorili preko maila, dao im ekstra par eura, i došlo normalno. Mislim da sam im 15€ poslao za certified mail


Problem je sto sam u BiH i ovo sve ne prolazi,jedino uplata preko nekog Ria servisa,a u BiH mozes samo primiti a ne i poslati novac na taj nacin.Ostala je jedino opcija kriptovaluta ito samo Ethereum.Tu tek nastaju problemi,kao da izradjujem atomsku sta sve trebam da to kupim.
JakeSully
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 22.09.2020, 22:21
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 11 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la JakeSully »

Ja sam prosle godine uspio sa bitcoinom bez vecih problema da narucim, medjutim sada su uveli neku drugu kriptovalutu, do nekidan je bio Ethereum, a sada nekakav NANO, inace sam iz BiH i jedina registrovana mjenjacnica nema ovo u ponudi, cim otkrijem kako moze da se uplati napisem
zvonac
rank2
Postovi: 29
Pridružen/a: 14.01.2021, 10:18
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la zvonac »

Deda je napisao/la: 24.03.2021, 10:37
AFX je napisao/la: 24.03.2021, 01:27 On i su te natjerali? Ne, ne da ti se. Ne rade to bezveze jer žele drugima komplicirati živote, nego s razlogom.
Ni blizu,mjesec dana pokusavam.
Crypto nije neka znanost iskreno, registriras se na nekom exchangeu, kupis crypto karticom, i posaljes ga di treba, etherum nije dobar izbor jer ima trenutno pre veliki fee, ako ti se to sve neda raditi, sigurno imas neki exchange u gradu u koji mozes uci, dat tipu lovu i da on posalje na njihov racun direktno koliko treba.
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la harp »

fsre ne radi od prošle godine. čekam da im vratim nesto spora, ali su nestali.
Avatar
animusicart
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 18.06.2021, 08:33
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la animusicart »

Pozdrav, evo sam se uspješto registrirala na stranicu!! :) Voljela bi potvrditi da li samo mail šaljem sa svim vrstama koje su mi zanimljive, a povratno dobivam odg koliko eura, zatim, svoju adresu ako mi paše, te zatim uplata uplata bitcoinom. Da li može ECoinom ili nekom drugom kriptovalutom?
:) Jako dugo želim dovršiti do kraja proces ali samo sam jednom pokušala s kukuruzom. Mislim da je došlo vrijeme za ponovni pokušaj samo ovaj put moram od početka, spora. Nikako mi ne zvuči pametno u šprici naručivati. Kakva su vaša iskustva? Fala unaprijed!
Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 372
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 175 puta
 pohvaljen: 234 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la faceOff »

Sad sam malo švrljao po njih ovoj stranici. Ne vidim bitcoin opciju. Neka NANO kriptovaluta je u igri.
Na mail ih pitaj jel dostupno ono što želiš. Pogledaj prvo na stranici. Reci odakle sii kako bi platila. Dat će ti račun ili kripto novčanik na koji trebaš platiti. Kad uplatiš javiš im svoje podatke i detalje uplate. To je otprilike to
Nije neki automat s druge strane, tako da možeš normalno pitati što ti nije jasno
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Odgovori