O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 2012.)

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
Rhea
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 07.12.2011, 20:01
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Post Postao/la Rhea »

a tko zna, možda i bude iznenađenja :) gle, svatko ima svoj ukus, eto ja bi od chilla voljela da čujem CBLF I Vibrasphere i Side Liner pa Koan .... ima jako puno koje bih htjela čuti, a da ne pričaam sve koje bih htjela čuti na main stageu :-o
ali eto, imam youtube pa sam i s time zadovoljna, ali kad još narastem pa si budem mogla priuštiti daleeeeke festivale onda ću i vjerojatno čuti i te koje žarko želim ..
ali deeeem, Ozora je Ozora :D i super mi što čemo čuti izvođače koje nismo imali prilike čuti uživo, a koliko sam ih slušala, ni nisu loši ( na Son Kite budem sigurno bila budnih ušiju :lovee: ) ma napraviti će njesra ako budu iskomercijalizirali Ozoru, ne želim tamo slušati tehnjavu, a i ne bi se čudila da jednoga dana Ozora postane mjesto za pop izvođače =)) jer ako im je cilj samo nakupiti se hrpe para, onda :ohnoo: jer ako Ozora nastavi ovakvim tempom ništa ne bi bilo čudno da jednoga dana bude novi Woodstock :ymsmug: ali ne smijemo se predati, i dalje moramo održavati duh Ozore kao i prije i sve će biti puno bolje ...
ajme govora =))
Avatar
TeyaTek
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 04.09.2011, 19:30
 pohvaljen: 2 puta

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la TeyaTek »

nisam nikad bila na ozori, al ove godine možda i odem
naime, površno poznajem neku od nove ekipe koja se skuplja da zamijeni prijašnju organizaciju, i mogu vam reć da su okej mladi ljudi širokih pogleda na svijet i muziku tako da budite bez straha od novoga ;)
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la WIZARD »

news

::::::Main Stage::::::::
Ace Ventura
Edoardo
Captain Hook
Para Halu :thumbsup:
Aphid Moon :sunn: :sunn: :sunn: :sunn: :sunn: :ymapplause:
Hypnoxock
Doc

::::::Chillout Stage::::::
Deadbeat
Higher Intelligence Agency
ISHQ
Mbuki Mvuki
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Red »

:ymdevil: izvrsno, jos bolje..lajnap i dalje skroz nepoznat. nista od Ozore ove godine :P
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Rhea
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 07.12.2011, 20:01
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Rhea »

chill rastura :ymapplause: ja idem, eo i karte samo što nisu izašle :lovee:
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la WIZARD »

izasao oficialni video :hehee: :techno: :techno: :n7: :999: :bliss: :music-smiley-001: :fly2: :sunn:

[media]link[/media]
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Red »

whoooo :x :ymparty: :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Beyond Le Fov »

ovaj video je idiličan na kvadrat, dođe ti da... živiš :) i budeš sretan zbog tog iskustva, baš... kad bolje razmislim prikazani doživljaj u videu i nije daleko od istine, samo treba moć osjetit, opustit se, predat onoj kolektivnoj energiji, znat uživat, znati slaviti život prije svega, i moć se tunirat s takvom glazbom.
ali ponekad i nije toliko idilično, dok vidiš neke čudne scene, ubijene i izbezumljene ljude, prirodne nepogode, uvijek ima ljudi koji zrače smeće, ali za jedan takav globalni poveći festifal elektronske glazbe i nije ništa strašno i stvarno jest tamo ta posebna energija slave života, prirode, ljubavi... i svjesnosti
ima više lijepih ljudi dušom na jednom kupu nego bilo gdje drugdje :) puno više
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Psychonaut »

Obradovalo me je kad sam vidio da je izasao zvanicni video :) Pogledao sam ga i uzivao, ali nekako mi je nesto falilo u odnosu na video iz 2010. Taj sam pogledao, i odmah se odlucio da cu doci na festival, iako uopste nisam slusao takvu muziku. Toliko me napunio entuzijazmom. Ovaj iz 2011 je dobar, pogotovo radi uspomena, ali imam osjecaj da mu nesto fali. Vjerovatno je povezano sa promjenom organizatora...

Uglavnom, jos nisam siguran hocu li opet na Ozoru, ili ce u opticaju biti neki drugi festivali :)
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Papaaja
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 14.01.2012, 22:29

Re: O.Z.O.R.A. Psychedelic Tribal Gathering (7. - 12. 8. 201

Post Postao/la Papaaja »

ljudi aj dajte neki savet, skroza sam rastrzan u izborima :/ Hocu na neki festival al nikako da se odlucim... Isao bih sigurno na Ozoru da se nije menjalo ovo... Ne verujem da ce biti sad neke znacajne promene, ali ne zelim da odem pa da bude glupavo :D i zao mi je sto nema Raja Rama..

Svaki savet je koristan, o Aurori, Lost Theory-u, BOOM-u, Somuni, bilo staa

Hah, tek sam sad skontao da dolazi Infinity Project...
Zadnja izmjena: Papaaja, dana/u 22.02.2012, 12:57, ukupno mijenjano 1 put.
The Sun Is Shining The Weather Is Sweet
Odgovori