The majka, The majica

Novosti i obavijesti
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1567
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 425 puta
 pohvaljen: 1449 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Beyond Le Fov »

ko paničari? samo razgovaramo, meni tak svejedno, to je moja dobra volja, to bi radio besplatno, samo da se pokre troškovi.

a ovo s poštanskim pretincem bi moglo upalit ali sam nešt čitao da treba imat redovni priljev pošte za to, tak da neznam sad točno

http://www.posta.hr/main.aspx?id=38
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Tain »

da, zeznuto je to sa otvaranje PP-a.
Ali uvijek može ovako, netko napravi majice, pošalje ih nekome tko ima PP otvoren i taj distribuira.

i kad bi platio majcu, tisak, poštarinu i piće proizvođaču i distributeru ne bih trebalo biti poviše
15 eura sve skupa.
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Red »

jako sam sretna da vas je vecina zagrizla za ovu ideju, i ja sam za. :ymparty:

postanski imam i to vec sreduje stvar uvelike. preuzimam na sebe odgovornost, distribuciju, slanje i pakiranje. najmanji problem.

treba dakle sada raditi na dizajnu, logu, slici koja bi isla gore. I sama sam postavila pitanja na par strana, i uskoro ocekujem neki info sto se tice stampanja. Imamo tu silne udruge i oni redovito stampaju majice, doduse u jednoj boji, posto je to naravno jeftinije. vidjet cu koje oni imaju kombinacije za tiskanje...

trebate imati na umu da visebojni tisak kosta. jednobojni je puno jeftiniji. no nije toliko fora koliko to moze biti visebojni tisak... otom potom.

posto je wedran pokazao dobru volju da izade u susret 100% onda sam i ja spremna isto uciniti. ako bi se majice napravile mogu se meni poslat i ja cu dalje slati ljudima po narudzbi. mislim da je to najjendostavnije.

treba odrediti- logo (sliku), treba odrediti kolicinu majica i velicine, treba odluciti u koliko boja ide slika na kraju krajeva... za pocetak :)

Cilj je, dakle, sada raditi na slici. ja sam svoju ideju dala na nagradnoj igri, dali vam tako nesto vise odgovara nego trudnica za Logo? tu ima milijon boja, mozda bi se moglo pojednostaviti...

Fokus-----> Slika.

p.s. Wedane, reci mi kada ti ocekujes da bi imao cijelu opremu? cisto me okvirno zanima...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1567
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 425 puta
 pohvaljen: 1449 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ja sam naručio mašinu za vezenje i očekujem ju svaki čas, kad mi dođe onda naručujem majce raznih veličina i boja, isto tako i emulzije i boje za sitotisak.
E odlično da imaš pretinac red i volju za slanje. Dakle ja s tim krećem čim mi sve dođe, ali ti ako želiš možeš i prije sve organizirati i dat tiskat, svejedno je to će, iako mislim da bi kod mene to možda jeftinije izašlo pošto neću trebat sve majce koje nabavim tiskat za majku nego po potrebi.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Red »

ma svakako, o tiskanju cemo naknadno.

dok mi ne nademo sto ide na majicu taman ima prostora da se ti organiziras i da pokrenes stvar.

sada idemo fokus na dizajn, ostalo cemo naknadno. Prijedlozi, ideje, smjer, zelje?

pucajte ljudi :ymcowboy:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la kontaminacija »

nije tolika razlika u cijeni između jedne, dvije ili tri boje...
tisak s jednom bojom je cca 4 kn, s dvije recimo 7-8, a s tri ili četiri boje je 10.

to nije nešto što si baš ne možemo priuštiti.. a pogotovo to što jel' radimo majice u manjoj nakladi-- pitanje i koliko će ih biti-- po mojoj slobodnoj procjeni cca 20-tak.

haaamppp a dizjan ?

pa nešto ovakvo ?
slika

bitno da je majka na slici-- i priroda :x :x :x

slika
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Fig »

e super ideja ljudi, baš mi nešto pofalilo zanimljivih majica :) da, malo je zeznuto sa isporukom i povjerenjem danas, tako da uvijek ostaje onaj krajnji oprez koji je teško preći i drago mi je zbog toga. ali dogovorit ćemo se već nekako.. sigurno

mislim da svi imaju neku svoju predodžbu majice.. dal sa kratkim rukavima, dugim, šarena, jednobojna, logo, ovo-ono ... meni je iskreno svejedno jer znam da će ispast nešto predivno, a ako mi je do nekog vlastitog ukusa..onda lako skinem logo koji mi paše i sam si napravim još neku ekstra majicu.. nije uopšte bed.
Iskreno, meni je logo trudnice predivan, a i ove slike od kontaminacije izgledaju divno.. i sam znam neke zanimljive slike i skečeve stavljat po majicama, kreiravat vlastite za male pare... tako da ću probat iskopat zanimljivih slika pa postat, možda vam se kakve svide..

i ko kaže da mora bit jedan tip majice.. možemo se ufurat u ovo :) šta ne.. definitivno mi se sviđa ideja da ekšuali nekog skibiš u gradu sa takvom majicom.. :D

e svaka čast wedran i red na pružanju usluga, te na tom brzovitom entuzijazmu..zakon :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The majka, The majica

Post Postao/la Red »

ok, ajmo ovako... stvar se zahuktala i ne pada mi na pamet da ovo bude neka mrtva tema za par tjedana.

svatko tko ima bilo kakvu ideju neka je ovdje objavi. kada se nakupi nekoliko opcija i ideja, glasat cemo i izabrati jednu koja se svima najvise svida.

od sada pa nadelje sve ideje su dobro dosle. :YMPEACE:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la HypnoToad »

Možda ni nije toliko važno da bude šarena slika, meni se jedino ne sviđa ideja bijele majice s crnim otiskom. Možemo se naprimjer dogovorit za 2 različite boje majice, npr. zelena, smeđa, plava, crvena, ugl samo da nije bijela, i stavit dva različita motiva slike na svaku boju. Nešto kao što FSRE trenutno ima.
Meni se jako sviđa ona slika od Red iz Majka treba logo threada, samo neznam koliko bi jednobojna došla do izražaja. Ja sam za što jednostavniju varijantu slike, koja god bude. Kasnije ću pokušat nešto pronać, trenutno nemam ideje.
E da, mislim da bi bilo dobro istaknut TheMajka.com, da se odmah malo i reklamiramo. :D
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: The majka, The majica

Post Postao/la mr. gljiva »

Napomenti za veličinu majica. Mislim da preko L ne treba ići, M je po meni najbolja varijanta ;) :D
skuliran do jajc :thumbsup:
Odgovori