Duhovi

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Odgovori
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Duhovi

Post Postao/la krepet »

Bok ljudi evo ja na Uskrs jednu temu otvaram... imao sam jedno iskustvo nakon postresa u Zagrebu 2020. - Vidio sam siluetu tamnu u dvorištu i usro sam se.
Žao mi je tih duša koje su zapele, ali me je i strah tih zlih demonskih entiteta koji vrebaju slabe ljude. Mislim da je povezan taj fenomen sa UFO fenomenom. Nisam se nikad zajebavao sa Ouigi pločom niti sa prizivanjima ali volio bih otkriti neka proučavanja na tu temu.

Ono na što nailazim na raznoraznim video dokazima je da se često nekakve siluete tamne ili prozirne manifestiraju, često se čuju tupi udarci, pomicanje predmeta, u par primjera je duh imitirao glas osobe kojoj se obraća (različiti ljudi, različiti videi).

Ovdje je zanimljiv znanstveni rad o susretu duhova: A ghostly encounter - and the questions we might learn from it
https://research-api.cbs.dk/ws/portalfi ... ersion.pdf

Također na jutubu ima dobrih kanala koji prikupljaju video dokaze od ljudi sa svih krajeva svijeta.

Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Duhovi

Post Postao/la AFX »

..jednom mi je stari rekao dok smo po noći lutali šumom..nemoraš se bojati ničega osim zlih ljudi
Nisam imao prilike vidjeti nikada ništa takvoga iako sam provodio mnoge noći po grobljima..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Duhovi

Post Postao/la krepet »

Ma jasno ljudi su ljudi i dio su živog svijeta (materijalnog) i mi smo tu protagonisti, ali ne znam zašto se ne prouči malo bolje i taj fenomen... znaš svi se useru ak se nešto pomakne, pojavi, čuje bez nekog racionalnog razloga. Malo tko će ić istraživat to da im se ne nakalemi napast, mene prvog plaši taj hitchiker effect :sad:

Treba skupit muda i otić solo u Brestovac na sljeme u 3 u noći s IR kamerom pa vidit jel ima kakvih anomalija.

Navodno duh Ljerke Šram patrolira i plaši ekipu gore :169:

Avatar
faceOff
rank9
Postovi: 359
Pridružen/a: 27.02.2021, 11:46
Ima zahvala: 169 puta
 pohvaljen: 230 puta

Re: Duhovi

Post Postao/la faceOff »

Kad mi je mater umrla, došao sam sa ženom doma. Penjali smo se na kat ostavit stvari i smjestit. Sa tog kata imaju stepenice na tavan. I žena mi je perifernim vidom vidjela mamu kako sjedi spuštene glave.
Poslje sam izokola ispitivao sestru kako je bila obučena kad je umrla.
I bila je tako.
_____________________________

That stone Buddha deserves all the birdshit it gets
I wave my skinny arms like a tall flower in the wind
Avatar
krepet
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 05.02.2024, 08:52
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Duhovi

Post Postao/la krepet »

:-?
Odgovori