Nabava spora U Amsterdamu?

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Odgovori
wildchildzg

Nabava spora U Amsterdamu?

Post Postao/la wildchildzg »

Ljudi pomagajte ali hitno ako boga znate. Ide kolega u srijedu u Amsterdam pa sam htio pitati gdje se mogu nabaviti spore za uzgoj gljiva, da čovjek ne luta uzalud. Unaprijed vam hvala, pa ako se štogod pokrene, izvještavam redovno o napretku. Hvala i svako dobro.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Nabava spora

Post Postao/la HypnoToad »

A vrlo vjerojatno u svakom head shopu, možda čak po suvenirnicama. I same gljive (sklerocij) su još legalne, čudilo bi me da nema spora po svuda.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
wildchildzg

Re: Nabava spora

Post Postao/la wildchildzg »

Hvala na odgovoru, no ako netko zna baš neki konkretan shop ili adresu istog, to bi mi pomoglo najviše. Thnx in advance.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Nabava spora

Post Postao/la Red »

Ovdje ti je lista Smart shopova u Amsterdamu. Smartshop bi po pravilu trebao prodavat i spore uz sve ostalo, tako da ti kolega nece puno lutati ako ude u prvi smart shop i pita, najvjerojatnije ce ga uputiti ljudi na pravo mjesto ako ne pogodi iz prve ;)

http://www.amsterdam.info/smartshops/

Smart shops sell herbal drugs or smart drugs, as well as magic mushrooms. They also sell magic mushroom spores, from which you can cultivate your own mushrooms at home
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
wildchildzg

Re: Nabava spora

Post Postao/la wildchildzg »

Hvala vam majstori. Javim se uskoro sa izvješćem o nabavi ako bog da. Pozdrav.
Jos
rank4
Postovi: 116
Pridružen/a: 21.03.2010, 18:53
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: Nabava spora U Amsterdamu?

Post Postao/la Jos »

I don't recomend buying in smartshops.
You will have to pay up to 30eur/200 kuna for one print/syringe.
Most shops will only sell you grow kits btw.
The only magical mushrooms you will find are Philosopher stones, the rest are made illigal because some tourists desided to jump of some buildings and shit :p (well thats only the excuse ofc)
Hf in amsterdam! :D
Odgovori