Morning Glory (Vrtni Slak) Ipomoea

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Odgovori
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Zeleni Palac »

Nego, kad one pocnu sjemenke dobivat? Tak da ak vidim kod nekih od susjeda da odem u berbu.
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Red »

kraj ljeta, budu smede okrugle cahurice koje imaju po dvije sjemenke unutra ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
natura_naturata
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 28.04.2010, 14:57

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la natura_naturata »

ako se i nađe negdje biljka, tko će toliko pobrat, osim za sadnju. eto, pridružujem se nadanjima da će se sjemenke pojaviti opet na tržištu:)
Ivan9592

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Ivan9592 »

ipomea heavenly blue:

http://plantdyes.net/shop/product_info. ... b148ad5012



jedan seed pack sadrži oko 200tinjak sjemenki, 24g


jel ovo Ipomea Violacea ili Ipomea Purpurea? ili neka treća?

i što mislite o naručivanju par ovakvih paketića u hrv sa tog sajta?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Red »

to je to sto trazis, i mozes naruciti. manje kolicine sjemena, pogotovo u orginalno pakiranju prolaze kroz granicu.
ako ih nema po trgovinama, to je jedina opcija, nazalost...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Proximus
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 06.02.2011, 16:11
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Proximus »

Pocinje sezona tak da tko hoce moze pocet trazit vec lagano po Konzumima i drugdje :)

Ja imam jos oko 1500 sjemenki starih 3-4 godine i proslo ljeto kad sam se zadnji put probao druzit s njom mi je od 300 sjemenki bilo kao od 150, mislim da su napokon izgubile na potenciji (inace sam i na 2 godine starim sjemenkama znao imat sasvim pristojno djelovanje), tak da mislim ovih 1500 porazbacat po teglama i povrsinama s cvijecem po gradu, po mogucnosti uz neke ograde, bas me zanima ocu vidjet da igdje raste za par mjeseci...
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la wizard.hannah »

Neznam dali je OK ostavljati linkove od drugih stranica, ali jedna ženska ima Ipomee -blue-purple- i daje ih za 100sjemenki po cjeni od 9kn. Ako je netko zainteresiran neka mi javi...dopiše da ga zanima. Pa ču dati link. Ali to traje još 5-9 dana max.
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Zeleni Palac »

Pozz ljudi! Uskoro ce proljece, valjalo bi pocet pripremat se za sadnju razno raznog bilja. Jel nasao netko sjemenke morning gloria u kojem ducanu, ili zna nekog?
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la wizard.hannah »

Svaki veći dučan ima...počni od super konzuma, žitnjak dučana, bauhouse i ostale markete u Škorpikovoj ako si iz ZG-a. Svi cvječari imaju a 100% ima na žitnjaku "Žitnjak" prva prodavaona. Imaš i Carmbyrosu, Ipomeu...možda i HBW.
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Zeleni Palac »

Tenks. Bum obavio setnjicu danas. Valjda bum nasao nekaj. Samo preostaje cekat pravo vrijeme i dvoriste zaspamat s tim... :)
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Odgovori