Morning Glory (Vrtni Slak) Ipomoea

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Wolfshade »

Može samo pitanje za woodrose? Kad naručim preko FSR-a koliko sjemenki mogu očekivati da ću dobiti?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Red »

oko 4-5 sjemenki :)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
brusvilis

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la brusvilis »

Hm.... da istina vrtnog slaka ove godine nigdje. Vjerujte mi da ga ima imao bi ga i ja u apoteci. Prosle godine ga je bilo. Zanimljivo je raditi i skontati ljude kad udju i traze slak pa onako kad ih osinem pogledom bude im malo neugodno. Nemozete vjerovati koliko ljudi udje u poljoprivrednu apoteku trazeci ili slak ili druge stvari potrebne za uzgoj ljepih stvari. Uljepsaju mi radni dan.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Red »

:ymdevil: fenomenlano... i meni bi to uljepsalo dan, definitivno.

no zbilja je misteriozno da ni ja nisam naletila na njega u jednoj od agrarija i trgovina i supermarketa, a cesto gledam te kesice...i nista ove godine.

treba to malo istraziti...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
brusvilis

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la brusvilis »

Mogu provjeriti sa dobavljacima o cemu se radi pa javim.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Red »

ajde molim te, ti si insajd men :ymdevil: , pa mozes pitat direktno dobavljaca o cemu se radi, jer ljudi javljaju da ovog sjemena nema nigdje u hrvatskoj, ove godine, cudno! :-?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
natura_naturata
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 28.04.2010, 14:57

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la natura_naturata »

hoćemo sjemeee!!!:):):)
natura_naturata
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 28.04.2010, 14:57

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la natura_naturata »

Red je napisao/la:ajde molim te, ti si insajd men :ymdevil: , pa mozes pitat direktno dobavljaca o cemu se radi, jer ljudi javljaju da ovog sjemena nema nigdje u hrvatskoj, ove godine, cudno! :-?
ne znam je li bilo prošle godine, ja sam tražio ali ni tada nisam našao
Punxerklc

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Punxerklc »

E ovako malo off topic pitanje. Može li se u procesu ekstrakcije LSA iz sjemenki nekako napraviti da se sa LSA natopi blotter, nešto kao kod LSD-ja?
I ako može, kako?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Morning Glory / Vrtni Slak

Post Postao/la Red »

ma kakvi, lsa je uzasno slabe potencije ako usporedujemo sa Lsd-em. ne znam koliko bi ti toga trebalo da natopis bloter da bi to kasnije nekom djelovalo... mislim da to niti ne bi funkcioniralo.

lsa je samo slicnog djelovanja kao lsd, ali konzumacija je totalno druga prica. po nekoj logici. pitanje mi je zbilja znanstvena fantastika 8-} mozda netko ima neki bolji odgovor :P

mada cemu topiti bloter? zasto? mozes jednostavno napraviti ekstrakciju i sa time je prica gotova, ili jednostavno pojest neku biljku :-?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori