Salvia Divinorum Uzgoj

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Odgovori
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Salvia Divinorum Uzgoj

Post Postao/la Aquanux »

Harvest time :D Stavio sam upaljac na drugoj slici kako bi mogli uporediti velicinu listova :)

slika

slika
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
herb man
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 17.08.2011, 20:57

Re: Salvia Divinorum Uzgoj

Post Postao/la herb man »

Zaista preljepe biljke...Definitivno nesto sto bi volio imat :P
Have a safe and nice trips :)
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Salvia Divinorum Uzgoj

Post Postao/la Aquanux »

Gracias herb man :)
Najverovatnije cu osusiti i sacekati dok ne nabavim bong :D
Javim u trip kronikama kako je bilo :ymdevil:
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
herb man
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 17.08.2011, 20:57

Re: Salvia Divinorum Uzgoj

Post Postao/la herb man »

Vrlo lako je uz malo maste i truda napravit poprilicno dobar homemade bong ...recimo treba ti malo alata tj vrlo malo..boca,folija kemijska koja se moze ful rastavit i to ti je vise manje to...ima nekih boljih,al malo zahtjevnijih nacina...po meni osobno u raznim ducanima bongovi su previse skupi,al da se nac pokoja kvalitetna stranica. Samo polagano,doc ce vrijeme za salvijine price,ja je jos ni nemam pa vjerujem u to XD
botanicarka2012
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 10.03.2012, 15:29
Ima zahvala: 2 puta

Re: Salvia Divinorum Uzgoj

Post Postao/la botanicarka2012 »

dr.manijak je napisao/la:Dolazi mi sutra reznica, from belgrade to belgrade. :p
Stara dobra trampa cini cuda, dolazi reznica velicine flase od koka kole vec ubacena u zemlju, samo da je stavim kod prozora. :ymdevil:
Jel mozes da mi kazes gde si je nabavio u Beogradu?:)
muhhamad
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 29.03.2012, 20:34

Re: Salvia Divinorum Uzgoj

Post Postao/la muhhamad »

Mi smo narucili salviu preko facebook stranice http://www.facebook.com/salviasrbija?__adt=3
Naravno da je bila prevala, tako da smo dobili obicnu salviju tj. salviju officinalis. Meni zanima da li je neko narucio od tog lika i da li je dobio pravu biljku. Ako neko dobio pravu biljku da li bi mogao da mi pokloni pelcer, jer smo platili mnogo, al sada nemamo ni biljku ni pare :((
botanicarka2012
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 10.03.2012, 15:29
Ima zahvala: 2 puta

Re: Salvia Divinorum Uzgoj

Post Postao/la botanicarka2012 »

muhhamad je napisao/la:Mi smo narucili salviu preko facebook stranice http://www.facebook.com/salviasrbija?__adt=3
Naravno da je bila prevala, tako da smo dobili obicnu salviju tj. salviju officinalis. Meni zanima da li je neko narucio od tog lika i da li je dobio pravu biljku. Ako neko dobio pravu biljku da li bi mogao da mi pokloni pelcer, jer smo platili mnogo, al sada nemamo ni biljku ni pare :((
Koji bedak.. Cula sam i ja da je to prevara.. Koliko ste platili? Ja ako je nabavim uskoro dacu ti pelcer.. :)
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Salvia Divinorum Uzgoj

Post Postao/la Morpheus »

Cekaj,jeste sigurni da je prevara?
Mislim,znam da sam i ja narucivao od njega jednom (doduse extrakt), kao i ortak, a i jos ljudi, i svaki put je bilo OK,sad mi bas iznenadjenje...
Da imam pelcer, dao bih bez problema, ja sam cvrstog verovanja da psihodelici ne treba da se prodaju za pare :psy
Ali,imam mail jednog lika koji salje pelcere Salvie, a radi i San pedro, Peyote i tonu stvari,odnosno,bar je radio pre nekih godinu-dve, pa mogu na PM da ti bacim mail da vidis s njim je l' salje i dalje. 1000din je bilo tad, pa ako te zanima, eto :)
ZOKI
rank3
Postovi: 61
Pridružen/a: 22.03.2010, 15:23
 pohvaljen: 3 puta

Re: Salvia Divinorum Uzgoj

Post Postao/la ZOKI »

hoci i ja pelcer ja ga trazim vec jako dugo i nikako da ga nadjem ne znam koja je politika foruma al mislim da je u srb legalna tako da mogu spominjati i da bi platio.. aj javi mi na pm mozes i ovde jel se mozemo dogovoriti nekako :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Salvia Divinorum Uzgoj

Post Postao/la Red »

politika foruma jest: da ako je nesto u bar jednoj od drzava ilegalno onda se klonimao takvih diskusija. molim vas da o tome na privatno :ymsmug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori