☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Sa daturom mozes znati dozu manje nego sa cugom =)) .
O povremenom koristenju sub-treshold doza za lucidne snove i sl. ne kazem ista ali cim ti vec krenu efekti tipa tezina u tijelu i osjecaj lebdenja, suhoca usta, problemi sa uriniranjem itd. vec si kreces trovati tijelo i jos malo i zakoracis u delirium a onda mogu doci sranja iz svih smjerova.

Ovo opisuje efekte dature u punom svjetlu:

Blind as a bat, mad as a hatter, red as a beet, hot as hell, dry as a bone, the bowel and bladder lose their tone, and the heart runs alone.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la dr.manijak »

(:LoveSexDrugs:) je napisao/la: Blind as a bat, mad as a hatter, red as a beet, hot as hell, dry as a bone, the bowel and bladder lose their tone, and the heart runs alone.
Potpisujem. :mini023:
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Morpheus »

Hahahhaa =))
Pa,jeste... Doduse, ovo je jedna biljka s kojom sa experimentisao celo leto i tacno je "znam" :)
Zato mi je lakse da uhvatim tu laganu dozu :psy

EDIT:
Jedna biljka u smislu bas bukvalno jedna biljka, jedan zbun tj. koji je rastao kod mene u kraju,just to be clear! :D
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Si probao i neki tradicionalni nacin konzumacije? Kao npr. jako mala kolicina sjemena uz pivu i koju cigaretu sa dodatkom dature kakve na istoku uopce nisu rijetke. Tko ni probao ovako nesto neka ni ne pokusava jer filing je kao biti otrovan i nacugan u snu a nazalost samo malo veca doza dature pa cak i same i filing postaje jos otrovniji i puno amnezicniji te su sanse da umrete jos vece znatno vece. Ali ima datura jos upotreba, npr. dobra je datura za astmu :D. Mislim da bi o bilo kakvoj konzumaciji se radi ljudi trebali biti svjesni da je datura na samom dnu medju supstancama i biljkama koje imaju najmanji raspon izmedju efektivne i smrtonosne doze.
Zasto ne konzumirati daturu na neki fakat siguran tradicionalan nacin kad vec osjecate toliku povezanost s tom biljkom (ne da je to lose). A to je koristiti daturu kao afrodizijak, samo je trljati po tijelu. Nadam se da kao sto je alkohol originalana droga za silovanje ne ispadne da je ovo drevna droga i za to. Jer za ubijat, varati, zombificirati itd. takodjer je :D. Makar brijem da je vjerojatnije da se u sexu koristila kao ganja u srbiji. Za djevojci ugodniju prvu bracnu noc. A sad jel to bilo potrebno jer je brak bio dogovoren ko ce znati.
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Morpheus »

Ne pusim :D Sto je obicno ljudima urnebesno :))
A,korisna je i za astmu, i protiv bolova (posebno zubobolje), tako sam cuo :psy
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Morpheus »

I ove godine ih ima dostaaaaaaaaaaa :psy
Prvi put osusio lisce i zarollao. Buzz!
Ko bi rekao! :cheesy:
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Devil'sChase »

Kaj Morpheus, i ovo cijelo ljeto ce ti biti datura trip? :))
KamanDelije
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 01.08.2012, 00:52
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la KamanDelije »

Danas sam nasao daturu kod mene u kraju. Pojeo sam semenke iz ove caure http://www.gimnazijaso.edu.rs/gornje-po ... a-plod.jpg i iz ove http://www.speedyremedies.com/wp-conten ... small1.jpg - i nista mi nije bilo. Zbog cega? Jel zavisi od same biljke, nije svaka otrovna ili? Hvala unapred
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la Red »

Prva čahura nije dozrela, ali ova druga jeste. Ne znam koliko si toga pojeo uopće?

Svaka biljka je drugačija, nikada ne znaš koliko je "jaka" jer uvelike zavisi gdje raste i u kakvim uvjetima se razvijala pa ponekad postoje velike razlike između biljaka. Molim oprez!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
KamanDelije
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 01.08.2012, 00:52
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: ☢ Datura (Kužnjak) Info ☢

Post Postao/la KamanDelije »

iz ove prve sam pojeo 11 semenki. A i iz druge 14 semenki. I nista.
Odgovori