Last minute pitanja

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Red »

posto si malo citao onda je vrijeme da citas puno vise jer sve to pise po svim silnim gajdovima, pogotovo u onom od printa do gljiva gdje imas bas sve. naci ces sve informacije na forumu.

skini, citaj, pa ako zapne pitaj :thumbsup: dobro nam dosao!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Malbasha »

treba mi info gdje ima trenutno uzet coira u zg-u, al da ga sigurno bude! :)
frend mi je u zgu jos 2 dana i prošao je par zoohobija i nema nigdje brickova, samo onaj husk za gmazove (moze se iskoristit al je krupan i loš) pa ako moze lokacija pls? gnjavim ga sa tim a nikako da pronađe
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Aquanux »

Jel se umesto sinteticke vate (one za akvarijume) moze koristiti obicna pamucna? Malopre mi ponistili narudzbenicu zbog toga sto nema na lageru...
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Malbasha »

nemoj, na pamuk idu plijesni. kupi filtere za motat duvan na kiosku(8kn) i uguraj ih u rupice, prakticno je skroz.
nego di ima coira ajm raning aut of tajm :bigsmilee:
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Horos »

pozz drugari imam jedno pitanje. nisam znao gde da ga postavim pa cu ovde. naime zanima me koliko je bezbedno naruciti spore od FSRE? naime video sam da kada stize koverta od njih na njoj je adresa netherland, tj holandija, a ja verujem da u srbiji proveravaju postu koja stize iz holandije.
Avatar
ljabika
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 18.06.2011, 21:23

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la ljabika »

na pismu kada stiže bude ti markica iz holandije.. ali nekako sumnjam da provjeravaju baš svu poštu koja stiže iz nizozemske (budući da to stiže u pismu, a ne paket il nesto drugo što je sumnjivo).
Mislim da ti je FSRE siguran, u najmanju ruku sigurniji od ostalih šopova/stranica koje to šalju..
A ako ti se šta desi, nemoj zaboraviti print ti treba za mikroskopsko istraživanje ;)
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la dr.manijak »

Tesko da bi prosla fora da mu treba za mikroskopsko istrazivanje, isto kao sto i ne prolazi fora da ti marihuana treba u medicinske svrhe.

Najbolje je da ti pismo napise neko drugi i posalje, naravno tebi neko blizak kao recimo devojka, jer onda nece biti tvoj rukopis na povratnom pismu ni otisaka ako bi vec neko tako duboko ulazio u poreklo slanja.
Tako da bi uvek mogao da kazes da to nisi ti poslao.

Mada 100% neces imati frke sa njima, jer kada bi na granici svako pismo otvarali i zatvarali godinama bi trebalo da ti stigne u tom slucaju.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Horos »

ok, hvala na savetu. a sto se tice, otisaka, poslacu zenu da kupi koverte, stavi sve unutra, napise adresu, i poslaje pismo, tako da nece imati ama bas nista. i ako bude frka, nisam ja poslao i kraj.
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la WIZARD »

posto cu prvi put sutra jesti svete magicne gljive,hteo bih cisto da mi potvrdite ovako preko slike da li su ovo prave,malo me tripuje da su male i ne znam na jednoj je ispod klobuka crno a na nekima svetlo tj zelenkasto..
evo slika pa mi recite sto pre svoje misljenje
http://imageshack.us/photo/my-images/143/slika2464.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/651/slika2466.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/202/slika2473.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/839/slika2474.jpg/
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Red »

jel su to tvoje gljive? kako si ih susio?

slike su same po sebi u nekoj cudnoj bolesnoj boji, pa u biti ne vidim nista. Mislim da je to ok, ako si ih pravilno susio i nisu slucajno zagnjilile u procesu. kako god, i da jeste nesto to je presitno da bi ikako utjecalo na tebe, negativno, mozda mucnina i da je u pitanju nesto gnjilo ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori